Lipcowe hity na wielkim ekranie Kina Helios
Najnowszy repertuar kina Helios w Kaliszu przyniesie moc filmowych emocji.
Tegoroczne lato w kinie Helios w Kaliszu obfituje w filmowe premiery. W nadchodzącym tygodniu na widzów czeka animacja „Ekipa zwierzaków”, a także przedpremierowe pokazy filmu „Spider-Man: Całkiem nowy dzień”. W repertuarze nie zabraknie również największych hitów ostatnich tygodni, takich jak „Odyseja”, familijnych produkcji „Vaiana”, „Minionki i straszydła” oraz „Toy Story 5”, a wybrane seanse będą dostępne również z ukraińskim dubbingiem dla grup zorganizowanych.
Miłośnicy kina będą mogli skorzystać także z wyjątkowych wydarzeń specjalnych. W programie znalazły się Maraton „Władcy Pierścieni”, pokaz kultowego „Wejścia smoka” w ramach Helios RePlay oraz seans „Requiem dla snu” w cyklu Kino Konesera. Bilety na wszystkie lipcowe seanse są dostępne w kasach kina, na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Helios.
Promocja obejmuje tylko wybrane produkty marki Helios
Kino Helios w Galerii Amber w Kaliszu to przestrzeń zaprojektowana zdecydowanie z myślą o widzach. Klimatyzowane sale oraz wysokiej jakości obraz i dźwięk pozwalają Ci w pełni przeżywać filmowe emocje. Repertuar obejmuje najnowsze premiery, polskie produkcje, maratony, festiwale (…)